x
Kalkulator rat leasingu
Krok 1 z 3
Cena netto:
Opłata wstępna (%):
Wykup (%):
Czas trwania (m-ce):

x
Nasza propozycja*
Krok 2 z 3
* Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego a ostateczna oferta może się nieznacznie od niej różnić w zależności od indywidualnych prefencji klienta.
x
Jak się mamy z Tobą skontaktować?
Krok 3 z 3

Podaj nam swój adres e-mail
lub telefon
a nasz konsultant niezwłocznie się z Tobą skontaktuje.
Marka: TENAX MAXWIND Rocznik: 2016
Model: ZAMIATARKA ELEKTRYCZNA , AKUMULATOROWA Kategoria: 8 SZT , SAMOJEZNDA
Nr: 4491 Cena: 16000 + VAT
Kalkulator leasingowy
zdjęcie 1
zdjęcie' 2 zdjęcie' 3 zdjęcie' 4 zdjęcie' 5 zdjęcie' 6 zdjęcie' 7

8 SZTUK SAMOJEZDNA ZAMIATARKA MIEJSKA MARKI TENAX , MODEL MAXWIND , 100% ELEKTRYCZNA !!! , ROK PRODUKCJI 2016 , przebieg !!! . MASA WŁASNA ok 250 KG ( BEZ AKUMULATORÓW ) , szerokość zamiatania 1250mm - 1320mm , możliwość zastosowania różnych akumulatorów: Akumulatory LiFePO4, AGM lub kwasowo-ołowiowe 24 V , czas pracy 8h - 10h , Niewielki rozmiar i łatwość obsługi gwarantuje dokładne zamiatanie na dowolnej powierzchni wewnętrznej i zewnętrznej a także w wąskich przestrzeniach, takich jak chodniki i obszary dla pieszych , po których trudno poruszać się nieporęcznej zamiatarce ulicznej . Tenax MaxWind ma dwa stałe koła przednie, które zapewniają doskonałą stabilność kierunkową i niezrównany rozkład ciężaru, dzięki czemu zamiatarka może pracować na każdym rodzaju podłoża . Jednocześnie duże, skrętne i amortyzowane tylne koła sprawiają, że kierowanie jest lekkie i zwinne, co zapewnia większe bezpieczeństwo . Wodoszczelny tylny kosz na śmieci o pojemności 110 - 130 l wyposażony w ergonomiczne boczne uchwyty oraz kółka ułatwiające demontaż , Można go używać ze standardowymi jednorazowymi plastikowymi workami na śmieci lub bez nich. Demontaż w celu opróżnienia jest szybki i prosty i nie wymaga wysiłku fizycznego ze strony operatora . Odpinany wózek operatora daje możliwość używania zamiatarki w trybie jeżdżenia lub prowadzenia . Zbiornik czystej wody o pojemności 22 lub 37 l gwarantuje maksymalny czas pracy i wykorzystanie systemu redukcji pyłu. Ruchoma, samoregulująca szczotka centralna cylindryczna kieruje odpady zebrane przez szczotki przeciwbieżne, umieszczone przed przednią osią, bezpośrednio do kosza na śmieci. Zamiatarka może być również doposażona w wąż ssący do liści oraz drobnych śmieci . Natrysk wodny na szczotki w celu zwalczania kurzu , system zbierania brudu , zbiornik na wodę z przodu pojazdu oraz drugi dodatkowy zbiornik zamontowany pod osłoną przednią , ładowanie następuje z sieci 220 v poprzez ładowarkę która jest na wyposażeniu zamiatarki , sprowadzona . W ofercie 8 sztuk w rocznikach od 2016 do 2019 . WSZYSTKIE ZAMIATARKI POSIADAJĄ DEKLARACJĘ ZGODNOŚCI PRODUCENTA CE ... LINK DO FILMU PREZENTUJĄCEGO ZAMIATARKĘ https://youtu.be/NXa5jLEShKA ..Cena 16000 + VAT

Leasing , kredyty i ubezpieczenia na miejscu. Procedura uproszczona bez zaświadczeń ZUS , US. Wymagane dokumenty do kredytu tylko NIP , WPIS DO EWID , REGON + 2 dokumenty tożsamości. Dzwoń , zrobimy ofertę to nic nie kosztuje (FINANSOWANIE POJAZDÓW p.Maciek Wiśniewski 501 700 354).

W ofercie do sprzedaży 90 samochodów na placu

SP Trans

05-552 Łazy, ul. Przyszłości 6
(Stary PGR) woj. mazowieckie

WWW : www.sptrans.pl
Email : lkw@vp.pl
Telefony : 604 626 444 | 608 58 58 57
Tel./Fax : (022) 757 76 68

 
zdjęcie1zdjęcie2zdjęcie3zdjęcie4zdjęcie5zdjęcie6zdjęcie7